Визначено громадські проекти-переможці на 2018 рік. Повний перелік.

Для впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до налагодження системної взаємодії з органами місцевого самоврядування та удосконалення діалогу між владою і громадою в серпні місяці було затверджено Положення про Бюджет участі в місті Коростень, яким керувалася Координаційна рада, персональний склад якої затверджено розпорядженням міського голови на 2 роки.

 В склад Координаційної ради було включено 11 чоловік, а це – представники громадських організацій (60%), депутати міської ради та посадові особи виконавчих органів міської ради в рівних пропорціях.

За період з вересня по грудень 2017 року відбулося 9 засідань членів Координаційної ради Бюджет участі в місті Коростень.

Всього надійшло на розгляд 19 проектів від громадян щодо покращення зовнішнього вигляду міста, умов проживання у ньому мешканців та задоволення інших потреб територіальної громади міста.

Проекти розглядалися, доопрацьовувалися авторами та допускалися до електронного голосування мешканців міста в період в період з 6 листопада по 6 грудня 2017 року та голосування в паперовому вигляді з використанням затвердженої форми бюлетеня в приміщенні міськвиконкому, каб.№13 (вул.Грушевського, 22) 24,25,26,27 листопада 2017 року.

Під час голосування було виявлено ряд грубих порушень: виявлено біля 20% голосів  нереальних: невірний рік народження (2017 рік), відсутність прописки в місті Коростені, замість прізвища, імені та по-батькові простий набір букв алфавіту, сумнівна реєстрація голосів (більше сотні) в один день з одного акаунту з однієї е-mail – адреси.  Після вибіркового дозвону по телефону щодо підтвердження інформації громадян виявлено, що більшість зареєстрованих в системі телефонних номерів з акаунтів, що були визначені сумнівними, є недійсними. А в випадках, де вдалось поспілкуватись, було виявлено, що громадяни не підтвердили ні факт реєстрації або голосування, ні бажання підтримати проект.

Крім того, за особистими зверненнями громадян адміністраторам веб-сервісу відомі факти використання персональних даних без відома їх власників, в тому числі використання персональних даних померлих громадян, а також створення акаунтів мешканців із фальшованими даними, що є неприпустимим, так як викривляє реальний стан підтримки проектів.

Слід  зазначити, що використання персональних даних громадян без їх згоди та відома є грубим порушенням прав громадян та чинного законодавства.  Такі дії є  дискредитацією  перспективного громадського проекту, тому членами Координаційної ради було проведено повну перевірку зареєстрованих акаунтів, в результаті чого було скасовано всі голоси з сумнівних e-mail – адрес.

Всі протоколи 9 засідань членів Координаційної ради оприлюднені на сайті міста Коростень.

На 2018 рік переможцями стали 10 проектів на загальну суму 1 673 853 (один мільйон шістсот сімдесят три тисячі вісімсот п’ятдесят три) гривні 00 коп.

№ з/п

Назва проекту

Сума

Кількість набраних голосів

1Веселкова карусель185948 грн.

385

2Перші дні життя маленьких коростенців по-новому188 566 грн.

345

3Створення Пункту індивідуальної рекреації громадян на базі ГО “Учасники АТО Коростенщини”180000 грн.

331

4Облаштування підсвітки пішохідних переходів199999 грн.

273

5Затишне подвір’я по вул.Коротуна,5199940 грн.

226

6Облаштування зони відпочинку в районі Черемушки200000 грн.

193

7Облаштування турнікетної огорожі навколо дитячого майданчика на території ОСББ «ТРИ  ДЕВ’ЯТКИ»80 000 грн.

192

8Ростемо разом40 000 грн.

169

9Спортивний ігровий майданчик для всіх: від великих до малих (район Ковельський)200000 грн.

162

10Лабораторія робототехніки199400 грн.

 150

Вітаємо авторів з перемогою за їх небайдужість до розвитку нашого міста та життя мешканців міста.

Членам Координаційної ради особлива подяка за їх оперативність, злагодженість та виваженість в роботі при вирішенні питань  непередбачуваності певних робочих моментів.

Громадський проект Бюджет участі у місті Коростень підтвердив те, що кожний громадянин міста може долучитися до громадського бюджетування, втілити свої кращі ідеї для покращення життя всіх коростенців.

Чекаємо нові проекти на 2019 рік!

Ольга Огородник, секретар Координаційної

ради Бюджету участі  в місті Коростень

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.