Володимир Арешонков: Дуже сподіваюсь, що Президент України Володимир Зеленський зверне увагу на чорнобильців

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав наш земляк, народний депутат України Володимир Арешонков.

“Серіал Чорнобиль – британсько – американська п’ятисерійна міні-драма про події на Чорнобильській АЕС в квітні 1986 року за рейтингами в світі вже обійшла “Гру престолів”, і рейтинг продовжує зростати. Безпрецедентно, жоден фільм не мав такої популярності. Передостання частина фільму називається “Щастя всього людства (The Happiness of All Mankind)”. Символічно, правда, українці врятували світ від загибелі, подарували іншим щастя жити на цій землі, але самі страждають.

Страждають від байдужого відношення, потерпають від безгрошів”я, від того, що і той мізер, який мали в попередні роки, держава відняла. Тема соціального захисту чорнобильців для мене була і залишається ключовою, однак не знайшов достатньої підтримки своєї позиції ні на рівні Кабміну, ні серед колег – депутатів.

Законопроект за мого авторства, за який мало не на колінах просив колег проголосувати і який відновлював більшість чорнобильських пільг, було заветовано. Всі інші мої законодавчі ініціативи щодо підтримки чорнобильців на тому чи іншому етапі поки що залишаються не ухваленими. Відходить у минуле влада, для якої проблеми людей, що втратили здоров’я, життя, малу батьківщину через страшну трагедію, не стали пріоритетними. Але у чорнобильців ще є надія на нових.

Минулого понеділка проходив їхній мітинг біля Адміністрації Президента. Вони не здаються, вони хочуть поваги і турботи від цієї держави. Дуже сподіваюсь, що Президент України Володимир Зеленський зверне увагу на цю категорію співгромадян, адже обіцяв у своїй інавгураційній промові зробити все, аби українці більше не плакали. Нехай чорнобильці не плачуть, Володимире Олександровичу. Зробіть бодай щось для цього.

Експерти кажуть, що найвідоміший у світі серіал про Чорнобиль може притягнути до України мільйони туристів зі всього світу і мінімум мільярд доларів в українську економіку. Нехай частину цих коштів отримають ті, кому випала доля жити з вічним “чорним болем””, – наголошує Володимир Арешонков.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.