Володимир Федоренко провів особистий прийом громадян в Коростенській РДА

Перед початком проведення особистого прийому громадян перший заступник голови Житомирської обласної адміністрації Володимир Федоренко спільно з головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком, головою Коростенської районної ради Василем Клименко, за участі міського голови Володимира Москаленка провели нараду з керівниками окремих структурних підрозілів райдержадміністрації, установ та організацій міста та району, головами Ушомирської та Горщиківської ОТГ, на якій підняли основні проблемні питання, обговорили шляхи їх вирішення та визначили пріорітетні питання, що дадуть поштовх для розвитку району на найближчий час.

Далі перший заступник голови Житомирської обласної адміністрації Володимир Федоренко розпочав особистий прийом громадян, на якому були присутні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Житомирської ОДА Тетяна Хоменко, спеціалісти Коростенської РДА.

Питання, що піднімали громадяни стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, надання юридичної консультації подання документів головою ОДА до Адміністрації Президента, відновлення рейсу автобуса Коростень-Іршанськ, питання щодо стану річки Уж, щодо незаконного звільнення з роботи, земельні питання в Ушомирській ОТГ.

З метою вирішення проблемних питань перший заступник голови облдержадміністрації дав доручення присутнім службам, до повноважень яких входить вирішення порушених питань.

Остаточне вирішення даних доручень знаходиться на контролі відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації. Окрім того, Володимир Федоренко запевнив громадян, що триматите їх звернення під особистим контролем. За результатами розгляду заявники будуть повідомлені письмово.

Підсумовуючи зустрічі з управлінським складом району та громадянами, перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації, в інтерв’ю журнілістам КоростеньТВ пообіцяв, що такі зустрічі з громадськістю району будуть постійними, адже саме під час спілкування, діалогу людей і влади піднімаються гострі питання і знаходяться рішення наболілих питань.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.