Ворог два дні поспіль обстрілював Овруцьку громаду, одне із сіл зруйноване повністю

Росіяни продовжують обстрілювати Житомирську області. 18 та 19 березня ракетні удари, зокрема, прийшлися на села Овруцької громади. На щастя, люди не постраждали.

Про це 19 березня повідомила Овруцька міська рада.

«Упродовж двох днів 18-19.03.2022 року ворог завдав ракетні удари по Великофоснянському та Раківщинському старостинському округу. Так, 18 березня о 10:00 год та 19 березня о 10:05 год. на території Великофоснянського ст. округу здійснено 2 ракетних удари. Пошкоджень та травмованих немає. 19 березня о 10:05 год. внаслідок ракетного удару на території Раківщинського ст. округу пошкоджено 10 приватних будинків (вибито вікна, позривало шифер). Загиблих та травмованих немає», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спільними зусиллями старости та мешканців села здійснено заходи з ліквідації наслідків пошкодження житлових будівель внаслідок ракетного удару.

Окрім того, за інформацією Овруцької міськради, о 10:00 год. 19 березня з гелікоптера було розстріляно с. Привар Овруцької громади. Село повністю зруйноване. Загиблих немає, адже мешканці села переховувались у підвалах.

«Ще раз наголошуємо стосовно необхідності перебування в укриттях під час сигналу тривоги задля збереження вашого життя та життя ваших близьких», – зазначають в Овруцькій міськраді.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.