Втрати на фронті – загинули два Герої з Коростенського району

Біль, смуток, розпач… Надійшла чергова страшна звістка про смерть воїна, захисника, нашого земляка…

12 липня 2023 року внаслідок серцево-легеневої недостатності прямо пов’язаної з отриманням бойового поранення 01 липня 2023 року під час мінометного обстрілу з боку ворога поблизу населеного пункту Землянки Чугуївського району Харківської області помер командир роти, старший лейтенант з смт Першотравневе Коростенського району – Володимир Сергійович Редчиць, 1987 р.н.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, близьким, друзям, бойовим побратимам, всім, хто знав, любив, поважав і цінував мужнього воїна-захисника, патріота рідної землі.

В наших серцях назавжди лишиться пам’ять про героїчний спротив народу України та її захисників. Ми ніколи не забудемо якою ціною виборювався мир на нашій землі!

Вічна пам’ять і вічна слава Герою, який мужньо боровся за кожного з нас і який пішов у засвіти, аби стати Ангелом-охоронцем навічно…


Нестерпний, глибокий біль знову проймає наші серця… Мужньо виконавши свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області 07.07.2023 р. загинув сержант Збройних Сил України, мужній воїн, захисник, патріот своєї землі з Чоповицької громади Коростенського району – Вадим Сергійович Прокопенко, 24.08.1984 р.н.

Чоловік був призваний на військову службу 25.02.2022 р. Серед бойових побратимів та командирів користувався авторитетом, був добре мотивованим до військової служби та професійного самовдосконалення, постійно підтримував моральний дух колег по службі. Був вірним та відданим військовій присязі та до останнього виконував свій військовий обов’язок.

В наших серцях і душах, в нашій пам’яті назавжди залишиться пам’ять про сильного, впевненого в собі, відкритого до людей військовослужбовця, воїна, який віддав своє життя за мирне майбутнє рідної землі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам. Поділяємо ваше горе.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.