Хеловін у Михайлівській СЗШ

Halloween – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих».

Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеловін поступається лише Різдву. На думку багатьох дослідників, Хеловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих. Під час святкування Хеловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, ловлення яблук з відра, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів.

Під час осінніх канікул, коли учням необхідні гарні емоції, в Михайлівській СЗШ  відбулося уже традиційне, надзвичайно веселе свято Всіх Святих – Хеловін. З метою ознайомлення з традиціями англомовних країн, відбулася Halloween party. Захід розпочався історією свята та переглядом музичного мультфільму «Жах перед Різдвом» (1993). Учнями школи було виготовлено гарбузи-ліхтарики, проведено конкурси на кращий малюнок, на кращий постер, на кращий макіяж, на найоригінальніший костюм.

Цікаві розваги, рухливі ігри з мітлами, повітряними кульками, яблуками, тенісними м’ячиками, конкурси англійською мовою на знання лексики з даної тематики залишили позитивні враження. Завершився вечір запаленням свічок у гарбузах- ліхтариках, чудовою фотосесією та дискотекою.

Тетяна Музиченко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.