Хотите бесплатно оздоровить своего ребёнка в 2020 году? Выполните несколько требований (список)

Коростенцы, у кого есть дети и Вы желаете оздоровить своего ребёнка за счёт городского бюджета – эта информация для Вас!

Порядок

розподілу путівок, закуплених за кошти міського бюджету,

в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, затверджений рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради №51 від 06.02.2019 року «Про затвердження Порядку розподілу путівок, закуплених за кошти міського бюджету, в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку» (зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради №195 від 17.04.2019 р., №666 від 18.12.2019 р.).

 

1. Загальні положення

1.1. Порядок застосовується при направленні дітей м.Коростеня, в т.ч. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в м. Коростені, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 17 років (включно), та які навчаються в закладах загальної середньої освіти м.Коростеня, в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку за путівками, придбаними за рахунок коштів міського бюджету.

1.2. За рахунок коштів міського бюджету діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  мають право на забезпечення путівкою в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку один раз на рік (крім випадків, передбачених чинним законодавством) за умови, що така путівка не надавалася їм у поточному році за рахунок коштів державного або обласного бюджетів.

 

2. Організація роботи щодо розподілу путівок

в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

2.1. Відповідальним структурним підрозділом, який здійснюватиме заходи щодо організації оздоровлення дітей, контролюватиме їх реалізацію, згідно з вимогами цього Порядку, визначити відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради.

2.2. Формування бази даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення/відпочинку за кошти міського бюджету протягом поточного року (Додаток 3), забезпечується відділом у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради на підставі письмової заяви батьків (осіб, які їх замінюють) за встановленою формою (Додаток 2).

2.3. Путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку на відповідну зміну розподіляються серед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зазначених в п. 3.1.

2.4. З метою заохочення, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій та діти-учасники спортивних команд міста за поданням відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, Коростенської дитячо-юнацької спортивної школи, спортивних клубів, інших закладів та організацій, які працюють з дітьми, можуть забезпечуватися путівками позачергово, але не більше, ніж 30% від загальної кількості закуплених путівок.

2.5. Розподіл путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку на відповідну зміну затверджується протоколом комісії по контролю за оздоровленням дітей міста, враховуючи інформацію бази даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення/відпочинку в поточному році за кошти міського бюджету.

2.6. У випадку відмови батьків від путівки складається відповідний акт (Додаток 4).

 

3. Розподіл путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

3.1. Путівки розподіляються серед:

–        дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

–        дітей осіб, які мають статус ветеранів війни, в тому числі, осіб, визнаних учасниками бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни;

–        дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції;

–        дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

–        дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

–        рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

–        дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, які перебувають у складних життєвих обставинах;

–        дітей з інвалідністю (здатних до самообслуговування);

–        дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

–        дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

–        дітей з багатодітних сімей;

–        дітей з малозабезпечених сімей;

–        дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

–        дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

–        талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій;

–        дітей – учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд.

 

 

          4. Перелік документів, які подаються для отримання путівок

4.1. Підставою для отримання безкоштовної путівки для дітей усіх категорій, зазначених в п. 3.1. цього Порядку, є документи:

для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;

для дітей осіб, які мають статус ветеранів війни, в тому числі, осіб, визнаних учасниками бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копія посвідчення, що підтверджує належність батька/матері до зазначеної категорії;

для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

для дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту:

–        копія свідоцтва про народження дитини, батько/матір якої внесено до списку осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися у період з 21.11.2013р. по 21.02.2014р., затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 08.05.2014р. № 278 „Про затвердження списків осіб, члени сімей яких мають право на одержання одноразової грошової допомоги та доплати до пенсії у зв’язку з втратою годувальника”;

для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи:

–     копія свідоцтва про народження дитини;

–  копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;

для рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї:

–    копія свідоцтва про народження дитини;

–    довідка про склад сім`ї;

–    копія розпорядчого документу про створення дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім`ї;

для дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, які перебувають у складних життєвих обставинах:

–    копія свідоцтва про народження дитини;

–    копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

для дітей з інвалідністю (здатних до самообслуговування):

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

для дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–    копія посвідчення дитини, постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС;

для дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

–    копія свідоцтва про народження дитини;

–    копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

для дітей з багатодітних сімей:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–   копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;

для дітей з малозабезпечених сімей:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копія довідки про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яка дійсна на період заїзду дитини у заклад оздоровлення/відпочинку на відповідну зміну;

для дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        довідка з місця роботи загиблого про підтвердження причини смерті або копія військового посвідчення;

для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        довідка від лікаря про перебування на диспансерному обліку;

для талановитих та обдарованих дітей — переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–        копія посвідчення, диплому, грамоти або іншого документу, що підтверджує відповідне звання дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади;

для відмінників навчання:

–        копія свідоцтва про народження дитини;

–   копія табеля успішності, похвального листа за попередній або останній навчальний рік;

для дітей-учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд:

–    копія свідоцтва про народження дитини;

–  довідка та клопотання дирекції дитячого творчого колективу або дитячої спортивної школи;

для лідерів дитячих громадських організацій:

–    копія свідоцтва про народження дитини;

–    клопотання керівного органу громадської організації.

4.2. Відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради формує список дітей, які направляються в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку (за формою), який підписується головою комісії по контролю за оздоровленням дітей міста:

 

№ з/п

П.І.Б.

Дата народження

Заклад загальної середньої освіти, клас

Домашня адреса, телефон

П.І.Б. одного з батьків або особи, яка їх замінює

Пільгова категорія

       

 

4.3. Перед відправленням діти, які направляються в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку,  проходять медичний огляд. На кожну дитину оформлюється медична довідка встановленого зразка, затверджена спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я.

4.4. Копії документів дітей, які направляються в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, зберігаються у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради протягом трьох років.

4.5. Зазначені у пункті 4.1. документи не потребують нотаріального засвідчення.

 

  5. Проїзд груп дітей в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

5.1. Проїзд дітей в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку здійснюється організовано за рахунок коштів батьків або особи, яка їх замінює (за їх згодою), благодійних внесків, за рахунок інших джерел, передбачених законодавством.

5.2. Діти, які направляються в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, розподіляються на групи і в супроводі дорослих (на 15 дітей – 1 супроводжуючий) направляються до дитячого закладу оздоровлення/відпочинку.

Супроводжуючі призначаються з числа працівників відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, відділу освіти, інших відділів  виконавчого комітету Коростенської міської ради, медичних працівників, батьків, діти яких направляються в дитячі заклади оздоровлення/відпочинку. Всі супроводжуючі повинні мати відповідну освіту (педагогічну або медичну) та досвід роботи з дітьми. На супроводжуючих покладається персональна відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей до передачі їх працівникам відповідного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку чи батькам або іншим законним представникам.

5.3. Перед відправленням груп дітей на оздоровлення та відпочинок з особами, які супроводжують їх під час перевезення, проводиться інструктаж з питань безпеки.

Батьки або особи, що їх замінюють, несуть відповідальність за виконання дітьми правил безпеки та вимог, відповідно до проведеного супроводжуючими інструктажу.

5.4. Дітям, їх батькам (опікунам, піклувальникам, іншим законним представникам) на руки путівки не видаються.

5.5. У випадку дострокового виїзду дитини з дитячого закладу оздоровлення та відпочинку сума коштів від вартості путівки, які залишилися невикористаними, не повертається.

5.6. У разі необхідності, супроводжуючому видаються путівки, корінці яких він зобов’язаний повернути у встановлений законодавством термін.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.