Як буде організовано навчання в закладах освіти під час воєнного стану в Коростенському районі

У зв’язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 Міністерство освіти і науки України листом від 25.02.2022 рекомендувало тимчасово призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти.

Організація освітнього процесу в закладах освіти Коростенського району після завершення весняних канікул буде визначатися закладами освіти  району в залежності від конкретної ситуації, яка складається на даний час враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України

В листі Міністерства від 06.03.2022 року зазначено: «Пріоритетом для всіх нас є забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника системи освіти. У зв’язку з тим, що в частині регіонів України зберігається реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців, а в більшості регіонів по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, рекомендуємо організовувати роботу закладів освіти у залежності від конкретної ситуації:

  • тимчасове призупинення освітнього процесу;
  • організація освітнього процесу за дистанційною або змішаною формами навчання.

Для учнів закладів загальної середньої освіти з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб* навчання також може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою). Учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування».

Рекомендуємо у будь-якому варіанті активно використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи, ресурси закладів освіти, у тому числі приватних.»

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет також повідомив, що там, де неможливо провадити освітній процес, особливо в регіонах, де зруйновано освітню інфраструктуру, відбуваються постійні обстріли, оголошується повітряна тривога, головну увагу слід зосередити на психологічній підтримці дітей. Питання викладання навчального матеріалу, загалом навчання, може тимчасово відійти на другий план.

Після завершення воєнного стану такі учні матимуть можливість у звичайних, спокійних та безпечних умовах надолужити пропущене. Для них буде виділено додатковий час на опанування навчального матеріалу та організовано спеціальну допомогу.

Василь Митюк,

начальник відділу освіти, культури та охорони здоров’я

Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.