Як отримати субсидію тільки на фактично проживаючих мешканців?

Розгляд комісією питання про нарахування субсидії на фактичнукількість людей, які проживають в квартирі (будинку), здійснюється напідставі письмової заяви субсидіанта з відповідним проханням. При цьому, в декларації вказується повний склад зареєстрованих мешканців, але з позначкою «не проживають» навпроти відсутніх членів сім’ї.

На підставі цих документів, а також довідки, що підтверджує факт непроживання конкретної особи за цією адресою, соціальний інспектор перевіряє матеріально-побутові умови заявника і складає акт. За результатами перевірки співробітниками управління праці та соціального захисту населення готується подання на Комісію, рішення якої є обов’язковим до виконання.

Таким чином, цілком реально отримати через комісію постанову про нарахування плати за житлово-комунальні послуги тільки на проживаючих у квартирі(будинку) людей (наприклад, не на 4 прописаних, а на 2 фактично проживаючих). І доходи для розрахунку субсидії також будуть братися тільки на тих осіб, які фактично мешкають у приміщені.

Уточнення! Винесення такого рішення жодним чином не впливає на прописку громадян, відсутніх за зареєстрованим місцем проживання. Вони як і раніше будуть прописані за старою адресою, але на період їх відсутності плата за житлово-комунальні послуги нараховуватися їм не буде.

Начальник управління праці та соціального захисту населення

Коростенської районної державної адміністрації

Л. В. Ситнік

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.