Як у Коростені на випадок війни підвальні приміщення перевіряли

Про перевірку підвальних приміщень, які можуть використовуватися як об’єкти укриття на випадок воєнних дій повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Представники місцевої влади спільно з працівниками ЖЕК №1 та  ОСББ перевірили підвальні приміщення будинку 44, 48-а, 70 по вул.  Грушевського та Дмитра Вишневецького 8.,  які можуть бути використані як найпростіші укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій.

Як зазначив начальник відділу цивільного захисту населення Олег Башаков, що найближчим часом буде проведена інвентаризація щодо покращення технічного та санітарного стану всіх підвальних приміщень на території  Коростенської МТГ.

Наразі на обстежені знаходиться 180 підвальних приміщень загальною площею 123.0 тис. м2 .

Із загальним списком адрес житлових будинків з позначенням ступеню їх придатності для використання як найпростіші укриття у м.Коростень можна ознайомитися за посиланням: Найпростіші укриття міста Коростень


Все добре, от тільки залишилося 2 питання.

  1. Навіщо наші владні мужі продали бомбосховища  у центрі міста по вул. Грушевського 50 (під Ощадбанком), 29 (під Піцерією) та по вул.Сосновського 1 (під  колишнім кафе Пампушки)?  Недалекоглядність чи зрада?

2. Більшість входів до підвалів Коростенських багатоповерхівок банально закриті на замки від злодіїв. Як бути жителям, у яких немає ключів від підвалу? Куди їм діватися.

Просимо Ваших коментарів, коростенці!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.