Якщо Лукашенко відправить білорусів воювати проти України, то до Коростеня живими вони не дійдуть – думка експерта

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко все ж таки ухвалить рішення йти в наступ разом з Росією проти України, він вчинить злочин проти білоруського народу. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі марафону “FreeДОМ”.

“Я розумію, що це не перший і останній злочин. Але в цьому випадку це буде злочин, тому що він відправить свої війська на вірну смерть. Якщо ви звернете увагу на карту, то там лише три напрямки, за якими він може здійснювати якісь наступальні дії, спроби наступальних дій”, — сказав Грабський.

Він пояснив, у яких точках на карті можливе просування білоруських військ.

“Це з Бреста на Ковель, із Лунинця на Сарни та з Гомеля на Коростень. Крім цих трьох доріг, жодних більше можливостей просуватися немає. І ви розумієте, що всі ці дороги знаходяться під жорстким контролем. Як працювати з колонами військ ми вже дуже добре знаємо, тому повторюю ще раз, це буде просто злочин проти білоруського народу. Люди, які братимуть участь у цьому, я маю на увазі білоруські солдати та офіцери, повинні розуміти, що їх буде знищено”, — попередив експерт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.