Ярмарок учнівських талантів пройшов в Михайлівській школі

Тринадцятого жовтня в Михайлівській середній загальноосвітній школі І-ІІ ст. пройшов традиційний щорічний ярмарок присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Цьогорічний «Ярмарок учнівських талантів» зібрав на гостину учнів школи, її випускників, батьків, вчителів та запрошених гостей. У своєму вітальному слові директор школи Сергій Федорович Макарчук сердечно привітав всіх зі святом, відзначив, що воно з кожним роком стає більш насиченим, цікавішим, а головне об’єднує учнів, батьків та вчителів в одну велику шкільну родину зі своїми традиціями та колоритом.

Свято, як завжди, було наповнене веселими піснями, комедійними сценками, танцями та головне, чим захоплював ярмарок – різноманітними смаколиками на столах.

Ярмарок набирав обертів, скрізь чулось: «Пригощайтесь!», «Дуже смачно!», «Купуйте у нас!», а ще час від часу гості та господарі свята підходили до скрині, в яку цього дня учні школи збирали гроші на допомогу пораненим захисникам України – учасникам АТО.

На останок свята директор школи Сергій Федорович Макарчук за результатами роботи поважних членів журі відзначив грамотами учасників свята у різних номінаціях. Та на цьому подарунки і сюрпризи не закінчились. Від імені першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації, депутата районної ради Василя Михайловича Курилюка з рук голови батьківського комітету школи Наталії Колєнової учні школи отримали набір для настільного тенісу – ракетки та м’ячі.

Ярмарок закінчився, закінчилось свято та гарні емоції від нього залишились в пам’яті михайлівчан назавжди.

Учениця 9-го класу Михайлівської школи

Анастасія Німчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.