Юні коростенці – переможці IV обласного фестивалю «Кіно-ЕКО-FEST»

Як повідомляє сайт Коростенської міської ради, 20 грудня 2022 року на базі комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся IV обласний фестиваль екологічного кіно «Кіно-ЕКО-FEST». За підсумками журі перемогу здобули:

  • в номінації «Соціальний ролик»: ІІ місце – Романчук Ярослав, учень 10 класу КМЛ №13; ІІІ місце – Яцук Віктор, учень 9 класу КМЛ №13;
  • в номінації «Короткометражний фільм»: І місце – Борушевська Наталія та Пироженко Давид, учні 7 класу КМЛ №6; ІІІ місце – Болсунівська Дар’я, учениця 11 класу КМЛ №8;
  • в номінації «Документальний фільм»: І місце – Хорошун Софія, учениця 9 класу КМЛ №13.

Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради вітає переможців фестивалю та щиро дякує педагогам КМЛ №6, КМЛ №8 та КМЛ №13 за підтримку талановитих, здібних та обдарованих дітей і сумлінну працю з підготовки переможців.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, перемагати у будь-якому життєвому бою. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості. Натхнення вам, творчості майбутніх перемог!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.