Юрій ТАРАСЮК: Ми маємо підтримувати економіку держави та робити все, аби Україна мала здорові та високопродуктивні ліси

Начальник Коростенської районної війсьової адміністрації Юрій Тарасюк спільно з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнко, Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск, народними депутатами України Арсенієм Пушкаренко, Тетяною Грищенко та Артемом Кунаєвим долучився до масштабної еко-ініціативи Президента України Володимира Зеленського з садіння лісових культур.

Цього дня на території ДП «Овруцьке СЛГ» було висаджено саджанці сосни та дуба. Нагадаємо, що на території вище вказаного лісництва, в цьому році, в наслідок широкомасштабних пожеж була знищена велика кількість лісових культур.

Під час зустрічі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнко очільник району Юрій Тарасюк мав змогу обговорити важливі проблемні питання, які виникають на території Коростенського району в наслідок вторгнення російських окупантів.

Під час зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск зазначив, що естонський народ підтримує українців у важкій боротьбі з російським агресором, а також у відновленні Коростенського району, Житомирської області та України.

Також, цього дня поважні гості змогли відвідати та ознайомитися з сучасним селекційно-насіннєвим центром з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, що знаходиться в Гладковицькому лісництві Овруцького спецлісгоспу.

На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Тарасюк написав: «Ми всі працюємо заради нашої спільної перемоги, від маленької дитини, яка росте патріотом своєї країни, до людини пенсійного віку, яка може дати важливу та влучну пораду. Ми маємо підтримувати економіку держави та робити все, аби Україна мала здорові ліси та високопродуктивні ліси».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.