Юрій Тарасюк подякував дітям-волонтерам за допомогу ЗСУ

Щирі та безпосередні, сердечні, співчутливі, розумні, кмітливі, добрі – саме такі діти в Україні. З початку повномасштабного вторгнення росії на Україну, нажаль,  вони стали швидко дорослішати. Багато з них намагається не стояти осторонь, а допомагати дорослим вистояти під натиском агресорів.

Так наприклад, в Овруцькій територіальній громаді сформувалась компанія дівчаток та хлопчиків, юних волонтерів, які сьогодні збирають гроші, необхідні матеріали та виготовляють так звані «окопні свічки» для захисників України.

«Ми хочемо зігріти наших воїнів не тільки вогником від цієї свічки, ми хочемо зігріти їх в окопах теплотою свого серця», – розказали на днях діти-волонтери начальнику Коростенської районної військової адміністрації Юрію Тарасюку.

Спілкуюючись з дітьми, які живуть і навчаються поряд з нами, мріють про мирне життя і наближають нашу спільну Перемогу у війні розпочатій сусідньою, недружньою до нас держави, Юрій Тарасюк подякував їм за все та пригостив солодощами, які так люблять маленькі українці.

«Дякуємо вам, дітлахи за ваші чуйні і добрі душі, за збір та надання волонтерської допомоги, активну громадянську позицію, велике почуття патріотизму та добросердечність, відповідальність, підтримку Збройних Сил Українив боротьбі проти російських загарбників, розвиток волонтерського руху в Україні», – сказав очільник Коростенського району Юрій Тарасюк та вручив дітям подяки Коростенської районної військової адміністрації.

Дякуємо дітям та бажаємо не зупинятись на досягнутому, адже сьогодні від кожного з нас, не важливо дорослого чи малого, залежить Перемога України. Ви приклад для дорослих та своїх однолітків. Разом ми зможемо все!

Повідомляє відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РВА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.