Юрій Тарасюк: Щоденно працюємо з людьми і для людей!

В Україні вже п’ятий місяць йде повномасштабна війна. Ворог підступно обстрілює наші міста, селища, села, руйнуючи все на своєму шляху. І в цьому «полум’ї війни» на жаль, найбільше страждають люди, мирні люди, що до цього часу жили в своїх оселях, будувались, планували своє майбутнє, мріяли – рашисти забрали у них все це.

Нині українці живуть у постійній тривозі, від повідомлення до повідомлення про «повітряні тривоги», читаючи, дивлячись, слухаючи новини, очікуючи на перемоги наших захисників і на самих захисників, які полишили рідний дім заради відновлення миру та здобуття Перемоги України.

А ще українці живуть у постійній боротьбі за виживання. Війна багатьох з них залишила не тільки без житла, але й без роботи та можливості утримувати свої родини.

Завдячуючи спільній роботі, співпраці з різними благодійними організаціями, представниками відповідального бізнесу, народним депутатом з перших днів війни начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк робить все від нього залежне та межах компетенції і законодавства аби допомогти людям.

Так, протягом тільки цього тижня завдячуючи співпраці Юрія Тарасюка з громадською організацією «Вітер Надії і Любові»  300 коробок з продовольчими товарами було доставлено до Ушомирської,  Іршанської, Словечанської, Олевської, Народицької територіальних громад Коростенського району.

Допомогу отримали внутрішньо-переміщені особи, особи, які опинились в складних життєвих обставинах, родини загиблих воїнів України тощо. Робота в цьому напрямку продовжується і в найближчий час буде охоплено всі громади району. Підхід до кожної родини, кожної людини індивідуальний і потребує уваги до потреб кожного.

Саме тому перед тим, як їхати в громаду, до людей, завчасно складаються списки людей та їх потреб. Часто серед запитів людей є не тільки продукти харчування, але й постільна білизна, посуд, засоби гігієни, дорослі та дитячі памперси тощо. Всі ці потреби задовольняються максимально і в найкоротші терміни. Над цим ретельно працюють спеціалісти Коростенської РВА та члени громадської організації. Вони спільно виїжджають на місця, чимало пакунків доставляється до осель людей, тих, хто не може забрати їх самостійно.

«Враховуючи складну ситуацію в країні, ми робимо все можливе зі свого боку аби підтримати людей, забезпечити найнеобхіднішим, вирішити їх питання, що стосуються проживання, харчування, роботи. Все це, звісно в межах Закону та не виходячи за рамки повноважень. – Коментує вже пророблену роботу начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк. – Не зважаючи на себе, на власні проблеми, свої родини, працівники військової адміністрації нині часто працюють понаднормово, у вихідні дні, викладаючись на всі 100%. Часто про це ніде не пишуть і не говорять, бо не звикли державні службовці Коростенської РВА робити піар на біді інших людей. Щоденно ми працюємо з людьми і для людей. Головне – ми разом йдемо до Перемоги і разом ми велика сила, що переборе будь-які біди і проблеми!».

Тож, робота з гуманітарними вантажами продовжується і ми не зупинимось доти, доки це буде потрібно. Щиро дякуємо всім, хто долучається, хто надає гуманітарну допомогу, хто їде до людей сам чи з нами. Дякуємо всім волонтерам, всім небайдужим людям, які не словами, а добрими справами доводять – Україна понад усе!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.