З 2022р. проведення митного контролю поїздів з Білорусі і країн Балтії будуть проводитися по ст.Овруч

Із 23 грудня регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» започаткувала проведення митного контролю та оформлення поїздів з експортними вантажами до Республіки Білорусь та країн Балтії на станції Овруч. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

«Перенесення митних процедур для експортних вантажів на станцію Овруч дасть комплексний ефект. Ми не лише розвантажимо колійну інфраструктуру станції Коростень для приймання/здачі поїздів з вантажами чи порожніми вагонами на інші напрями (дарницький, шепетівський), а й пришвидшимо доставку вантажів закордонним вантажоотримувачам, прискоримо оборот вагонів і локомотивів за використання яких залізниця сплачує в іноземній валюті», — розповів перший заступник виконавчого директора регіональної філії Віктор Костюшко.

За словами Віктора Костюшка, Південно-Західна залізниця не один рік готувалася до такого кроку разом із регіональними представництвами митної та прикордонної служби України.

Для цього торік на станції Овруч додатково облаштували освітлення колій та ввели в експлуатацію тензометрично-станційні вагонні ваги для визначення маси вагонів і вантажу. У 2022 році планується обладнати станцію відеоспостереженням, доступ до якого отримають місцеві митники та прикордонники.

У найближчій перспективі передбачається подальше адаптування інфраструктури станції Овруч до проведення митних операцій, розширення тристороннього інформаційного обміну, регулярні навчання персоналу.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2021 року імпортери білоруських нафтопродуктів висловлювали думку про те, що штат станції Коростень потрібно розширити.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.