З 31 травня відновлюється курсування електропоїздів Коростень-Київ

Рух зазначених поїздів було призупинено у зв’язку з руйнуванням об’єктів залізничної інфраструктури та веденням бойових дій безпосередньої близькості із залізницею.

Про це повідомляє пресслужба  Укрзалізниці.

У повідомленні зазначили, що з 31 травня 2022 року відновлено курсування двох пар електропоїздів, що сполучають Київ та Коростень:

  • Електропоїзд №6601 Борщагівка — Коростень відправляється зі станції Борщагівка о 05:14, прибуває до Коростеня о 08:36. Зворотно цей поїзд вирушає з Коростеня під номером №6620 о 08:50 та прибуває до станції Борщагівка о 12:06.
  • Поїзд №6613 Борщагівка – Коростень відправляється з Києва о 14:57 прибуває до станції Коростень о 18:28. Зворотно заначений поїзд вирушає зі станції Коростень під номером №6634 о 18:44 та прибуває до Києва о 21:53.

Проте на залізничному вокзалі ст.Коростень дається розклад руху вказаних електропоїздів в невеликою різницею в хвилинах відправки/прибуття з/до Києва:

В Укрзалізниці додали, що рух зазначених поїздів було призупинено у зв’язку з руйнуванням об’єктів залізничної інфраструктури та веденням бойових дій безпосередньої близькості із залізницею

З розкладом руху електропоїздів можна ознайомитися на сайті АТ «Укрзалізниця», а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій. Придбати квитки на зазначені електропоїзди можна в залізничних касах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.