З нагоди 37-ої річниці з дня аварії на ЧАЕС відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дошок, вшанували ліквідаторів

Сьогодні в Україні пам’ятна дата. Рівно 37 років тому сталась одна з найбільших техногенних трагедій в історії людства, що поділила життя безлічі людей на «до» та «після», залишила без домівки сотні родин українців, стала болісним уроком всьому людству.

З нагоди цієї трагічної дати в Коростенському районі відбулись покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дошок, вшанування пам’яті загиблих, заходи в закладах освіти та культури, відкриті уроки, зустрічі, було облаштовано виставки.

До вшанування долучились начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, його заступники, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, голови територіальних громад, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, рятувальники, представники громадськості та ЗМІ.

«У роковини аварії на Чорнобильській АЕС ми вшановуємо подвиг ліквідаторів  ̶  тих, хто ціною власного життя та здоров’я захистив кожного з нас. Вічна пам’ять загиблим! Світ не має допустити повторення трагедії! Заради життя, заради майбутнього, заради людства!», ̶  відзначив під час покладання квітів в Олевську очільник Коростенської РВА Юрій Тарасюк.

Начальник районної військової адміністрації відзначив присутніх ліквідаторів подяками за багаторічну самовіддану працю, за мужність і самопожертву, виявлені під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи та з нагоди 37-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Він висловив надію, що трагедія Чорнобильської АЕС більше ніколи не повториться, а в Україні завдяки нашим мужнім воїнам знову запанують мир і спокій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.