З підобліковими Коростенського МРВ зустрілась представниця центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 18 вересня, неповнолітні суб’єкти пробації Коростенського МРВ, зустрілися з спеціалістом Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко та прослухали право просвітницьку лекцію, спрямовану на інформування учнівської молоді про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

Зокрема мова йшла про прийняття Закону України № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення. Під час лекції обговорили питання, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та які види булінгу існують.

Метою проведення даного право просвітницького заходу є необхідність поінформованості підлітків про явище булінгу, його учасників, види, особливості, характеристики, про те, яким чином варто протистояти знущанням, як з ними боротися, до кого звертатись по допомогу. Адже в результаті агресивності та упередженості дій, спрямованих протии жертви, може статись непоправне. Наприкінці заходу серед учасників були поширені буклети “Твої права – твій захист” та інформаційні матеріали проекту «Я маю право”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.