З початку 2022 р. коростенські патрульні виявили 778 порушень правил дорожнього руху, з яких 16 – за керування у стані сп’яніння.

Працівники сектору реагування патрульної поліції Коростенського райуправління цілодобово проводять превентивну роботу з учасниками дорожнього руху, документують правопорушення, забезпечують реагування на повідомлення громадян та охороняють громадський порядок.

З початку цього року коростенські патрульні виявили та припинили 778 порушень правил дорожнього руху, з яких 16 – за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
Одна з головних причин ДТП – порушення водіями швидкісного режиму. Так, з початку року понад 80 водіїв поліцейські притягнули до відповідальності за перевищення встановлених обмежень руху. Варто зазначити, що за поточний період на території Коростенського району сталося 24 ДТП, в яких травмовано 15 осіб. На щастя загиблих немає.

Окрім цього, патрульні інспектори перевіряють осіб, які перебувають на профілактичних обліках, та громадян, які знаходяться під домашнім арештом. У поточному періоді поліцейські виявили 35 фактів невиконання вимог адміністративного нагляду та склали відповідні адміністративні матеріали.

Правоохоронці мало не щодня виїжджають для перевірки повідомлень про сімейні конфлікти. За цей період працівники групи реагування припинили понад 20 фактів вчинення домашнього насильства.

Також патрульні проводять роз’яснювальну і попереджувальну роботу серед містян, працівників та власників суб’єктів господарювання щодо дотримання встановлених правил карантину. Долучаються до заходів з протидії правопорушенням у сфері незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування підакцизних товарів.

Працівники сектору реагування патрульної поліції завжди першими прибувають на місце події. Відтак, правоохоронці звертаються до громадян із проханням не зволікати, а негайно повідомляти на лінію 102 про всі факти, коли хтось потребує допомоги або якщо ви стали свідками протиправних діянь, адже вчасне реагування – запорука безпеки громадян.

Також поліцейські звертаються до всіх учасників дорожнього руху: будьте дисциплінованими та обережними – від цього залежить здоров’я та життя Ваше та інших людей!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.