З Ходаків розпочато вивіз сміття

Нещодавно Коростенський район сколихнула новина про те, що в селі Ходаки жителі села на території колишнього колгоспу виявили велике скупчення сміття з м. Львова.

Деякі популісти роблять голосні заяви про те, що районна влада бездіяльна, ігнорує проблему. Закликаємо громадян свідомо та виважено дивитись на ситуацію і в першу чергу звертати увагу на реальні справи, які робляться.

Коростенська районна державна адміністрація, правоохоронні органи діють виключно в межах чинного законодавства, результатом даних дій національною поліцією відкрито кримінальне провадження, нагляд за яким здійснює прокуратура. Правоохоронними органами активно ведуться слідчі дії по даній справі. Робота правоохоронних органів знаходиться на постійному контролі районної та обласної адміністрацій.

Керівництво районної державної адміністрації докладає всіх зусиль аби знайти можливості для ліквідації цього сміттєзвалища та очистити Ходаки від непроханої біди. Раніше власник території колишнього колгоспу, відмовлявся йти на контакт, незважаючи на всі запрошення громади і органів влади. Неодноразово проводилися збори громади, але він їх також ігнорував.

Та все ж, під тиском громади з 16 жовтня і на сьогоднішній день вже було вивезено п’яту частину сміття на утилізацію. Роботи по вивезенню сміття продовжуються.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.