За чергову спробу таємного викрадення чужого майна – 3 роки 2 місяці позбавлення волі

Коростенською місцевою прокуратурою здійснено підтримання публічного обвинувачення за фактом незакінченого замаху на таємне викрадення чужого майна вчинене  повторно.

Вироком Коростенського міськрайонного суду жителя м.Коростеня визнано винним у вчиненні злочину за ч.3 ст.15 (незакінчений замах на злочин), ч.2 ст.185 (крадіжка, вчинена повторно).

Погодившись з доводами прокурора та беручи до уваги щире каяття підсудного у вчиненому, суд присудив  коростенцю покарання  3 роки 1 місяць позбавлення волі. З урахуванням того, що засуджений після постановлення вироку, але до повного відбуття покарання вчинив новий злочин, суд до покарання, призначеного за новим вироком, частково приєднав покарання за  попереднім вироком та остаточно  призначив до відбуття   3 роки 2 місяці позбавлення волі.

Установлено, що житель м. Коростень перебуваючи на території нежитлового домоволодіння, що розташований в м. Коростені, шляхом вільного доступу намагався викрасти майно потерпілого.

Однак, протиправна діяльність злодія була припинена працівниками територіального відділу поліції.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводило  СВ Коростенського ВП ГУНП  в області, процесуальне керівництво здійснювала Коростенська місцева прокуратура.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.