За самовільну порубку дерев Коростенський суд виніс два вироки за 2022 рік

Про це повідомляє ДП “Коростенський лісгосп АПК” ЖОКАП “Житомироблагроліс”.

В обох випадках, які сталися в 2022 році, чоловіків визнали винними і зобов’язали виплатити штраф та збитки.

В одному із випадків – кримінальна відповідальність. У цій справі сума збитків становила 92430,77 гривень. Виявили самовільну порубку працівники лісової охорони ДП “Коростенський лісгосп АПК” в Ушомирському лісництві. Рішенням суду жителя села Дуброва було визнано винним. Як покаранням суд призначив обмеження волі строком на три роки, відшкодування збитків у повному обсязі та всіх витрат, понесених на проведення експертизи.

Другу самовільну порубку було виявлено на території Горщиківського лісництва. Тоді жителя села Поліське Коростенського району затримали на місці злочину. Своїми діями він завдав збитків державі на суму понад 57655,11 гривень. Рішенням суду лісопорушника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.246 Кримінального кодексу Україн та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень, а також стягнути з данного громадянина 57655,11 грн матеріальної шкоди.

Працівники ДП “Коростенський лісгосп АПК” регулярно фіксують випадки з незаконної рубки та перевезення деревини. Всі зафіксовані випадки передаються в правоохоронні органи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.