Забирайтеся з України, містер Путін – Президент України розраховує на підтримку Президента США під час саміту G20

Президент Петро Порошенко вкотре закликав Росію піти з України та висловив сподівання, що на саміті Великої двадцятки (G20) Президент США Дональд Трамп звернеться з цим закликом до президента Росії Путіна. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю американському телеканалу NBC.

«Є дві версії. Перша – це Нормандський формат, Мінські угоди, деескалація ситуації в Азові, деокупація Криму та багато іншого. Але можна зробити це коротше і в кількох словах: «Забирайтеся з України, містер Путін», – сказав Петро Порошенко, відповідаючи на питання чи очікує він, щоб лідер США доніс російському Президенту позицію щодо України.

Глава держави також нагадав про свої попередні зустрічі з Президентом Трампом та підкреслив, що отримав тверду позицію про його підтримку суверенітету, територіальної цілісності України та нашої боротьби за свободу та демократію. «І в цій ситуації я розраховую на США», – сказав Президент.

Він також зауважив, що як один із можливих варіантів підтримки України може бути захід кількох суден НАТО в Чорне море, бо це мета глобальної безпеки.

За словами Президента, може обговорюватись питання, які країни можуть надати такі судна, але це мають бути країни НАТО аби більше не дозволити Росії діяти таким чином.

Президент також наголосив, що запровадження воєнного стану в декількох областях України має на меті захист, і наша держава не має наміру вдаватися до військових дій, спрямованих проти будь-кого.

«Ми лише будемо краще підготовлені до захисту нашої країни», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент особливо підкреслив, що Україна повинна бути готова до російської агресії.

«Це реальна мета Росії – окупація моря. І це початок агресії. Це не просто атака двох українських легких військових катерів та одного буксира. Це агресія в Азовському морі», – наголосив Президент.

Петро Порошенко також зазначив Україна протистоїть Росії, захищаючи свободу та демократію. «Нас атакували, тому що нам нестерпна думка про те, щоб бути частиною російської імперії, російською колонією», – додав він.

Президент також зауважив, що українська нація повертається до європейської родини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.