Завдяки допомозі народних депутатів і поліції жінці з Коростеня нарешті повернули дитину, яку два роки ховав колишній чоловік

Про те, що дівчинка нарешті з мамою повідомляє “Наш Коростень” на своїй сторінці у Фейсбук.

Щиро дякуємо всім, хто допомагав Віталії Єфіменко досягти цієї мети! Особлива подяка поліцейським Коростеня, які здійснили колосальну роботу по розробці місць переховування дитини, розшуку й самого виконання рішення суду! Окрема і щира подяка начальнику Коростенського РУ поліції ГУНП в Житомирській області – полковнику поліції Дмитру Васильовичу Гаращенко! Дуже дякуємо й працівникам МЧС, які забезпечили доступ до дитини, яку переховували в квартирі багатоквартирного будинку в місті Київ! Також, дуже щира подяка за допомогу депутам Верховної Ради України Арсенію Пушкаренко та Тетяні Грищенко! УСІМ – ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ за своєчасно надану допомогу! Подробиці дивіться у нашому сюжеті!

Нагадаємо, шлюб  Віталія Єфіменко  зі своїм чоловіком розірвала ще 3 роки тому. Згідно рішення суду дитина залишилася жити з мамою. Проте колишній чоловік викрав дитину. І від тоді почалася судова тяганина щодо того, з ким повинна проживати дівчинка. Апеляційний і Верховний суд України вирішив, що дитина повинна залишитися з мамою. Але весь цей час батько переховував дитину і не давав зустрічатися з мамою. В кінці березня дитину подали до розшуку. І ось завдяки зусиллям депутатів Верховної Ради, поліції м.Коростень і іншим небайдужим людям дитина нарешті  зустрілася з мамою!

Щиро радіємо за маму і доньку, бажаємо більше в житті ніколи не знати таких випробувань долі! А на чоловіка, скоріш за все, чекає кримінальне провадження і реальне покарання за викрадення дічинки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.