Захворюваність на ГРВІ в Коростені зараз перебуває на піку, завантаженість міської лікарні – 100%

Про це Суспільному Житомир розповів Генеральний директор Коростенської міської лікарні Сергій Ковердун. За словами керівника медзакладу лікарня наразі завантажена на сто відсотків, але додаткові ліжка поки не розгортатимуть, хоч і планували зробити це два тижні тому.

“На мій погляд, захворюваність на ГРВІ зараз перебуває на піку, можливо, навіть трохи знижується. Всі важкохворі пацієнти отримують лікування в стаціонарі. На сьогодні ми маємо повне завантаження. Хоча багато пацієнтів, яких ми планували лікувати довше, виписуємо раніше, бо поступають важкохворі. Ми планували розгорнути додаткові ліжка, але наразі цього робити не плануємо з об’єктивних та суб’єктивних причин. Зараз у лікарні є 380 ліжок, що вистачає для подолання цієї кризи, з якою бореться вся область”, — сказав Сергій Ковердун.

Загалом рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Житомирщині в порівнянні з минулим тижнем знизився на дев’ять відсотків. Проте епідемічний поріг залишається перевищеним на 83 відсотки.
Про це Суспільному розповіла завідувачка відділу епіднагляду обласного центру контролю та профілактики хвороб Тетяна Лутай.

За її словами, епідемічний поріг перевищений у всіх чотирьох районах області, а рівень захворюваності знизився через меншу кількість хворих дітей віком до 17 років.

“Поки що не спостерігається різкої тенденції до зниження або стабілізації епідемічної ситуації. Зниження рівня захворюваності серед дітей до 17 років більш обумовлене введенням обмежувальних заходів серед організованих груп дітей на всій території області”, — інформувала Тетяна Лутай.

Тетяна Лутай розповіла, що попри обмежувальні заходи, більшу половину від загальної кількості хворих становлять діти до 17 років.

А зі слів завідувачки інфекційним відділенням міської дитячої лікарні Валентини Гудименко, станом на 12 лютого, порівняно з січнем та першим тижнем лютого, кількість хворих дітей зменшилася.

“У січні ми мали від 77 до 80 хворих дітей. Сьогодні, станом на ранок, у нас перебуває лише 62 дитини. Ми виписуємо приблизно 20-30 пацієнтів, а відповідно стільки ж приймаємо упродовж доби”, — сказала Валентина Гудименко.

Більше про захворювання населення на ГРВІ в області дивіться у сюжеті Суспільного Медіа:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.