Здоровий дух в здоровому тілі

Займатися фітнесом рекомендують психологи. І не тільки для зміни обстановки і психологічної розрядки, хоча і це дуже важливо для жінок. Під час занять підвищується власна самооцінка – багато вправ нетренованій людині даються насилу, після перших тренувань болять м’язи, хочеться все кинути, але ви не кидаєте. Поступово організм звикає до навантажень і з’являються перші результати. Приходить впевненість в собі і своїх силах – жінка починає поважати себе за терпіння та наполегливість, цілеспрямованість і подолання труднощів.

Фітнес – це ще й можливість відпочити від побуту і сім’ї, позбутися від депресії і стресу, забути про проблеми на роботі і вдома. Під час занять людина розслабляється, настроюється на певну «хвилю».

На хвилі позитиву, посмішок та прекрасного настрою були налаштовані суботнього ранку 18 лютого коростенські жінки, які з задоволенням займалися фітнесом під керуванням тренера Оксани, приємно спілкувалися за чаєм на різні теми.

А чудовий настрій їм подарувала активістка партії «Успішна країна» в м.Коростені Ольга Огородник, ініціатор безкоштовних занять фітнесом жінок, кому за…

Реальному втіленню в життя ідеї Ольги добродушно посприяла підприємець Ірина Дмитренко, дозволивши займатись жінкам старшого віку безкоштовно два рази на тиждень.

Недарма говорять, що красива жінка-здорова жінка.

Ви ще роздумуєте і сумніваєтеся – а чи потрібно вам йти в спортзал, і чи так корисні заняття фітнесом для здоров’я і фігури? Безумовно корисні!

Можливо, прочитавши цю статтю, ви відкинете всі сумніви, і нарешті увіллєтеся в дружні ряди прихильників здорового способу життя , а при бажанні, до прихильників партії «Успішна країна», яка постійно впроваджує нові соціальні проекти та надає безкоштовну допомогу консультативного та юридичного характеру по телефону 0 800 200 555.

Хочеться бачити наших земляків не в аптеці за ліками, а з прекрасним настроєм в спортзалах міста. Думаю, знайде відгук гарна ініціатива у всіх власників спортзалів щодо надання можливості людям старшого віку займатися безкоштовно.

З радістю чекаємо на безкоштовних заняттях жінок старшого віку (в понеділок та в суботу з 10 до 11 години) в фітнес-центрі «ХоДок» за адресою : м.Коростень, вул.Грушевського, 34 (3 поверх).

Будьте здорові фізично та багаті духовно.

Ольга Береж

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.