Жителі Коростенського району забезпечуються всім необхідним

Серед багатьох важливих питань, які щоденно вирішує голова Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк та його підлеглі, є питання забезпечення жителів Коростенського району всім необхідним: засоби гігієни, ліки, продукти харчування.

Так, завдячуючи підтримці народного депутата Арсенія Пушкаренка до Коростенської РВА надходять такі необхідні гуманітарні грузи. Серед них і машина швидкої допомоги для Олевської громади.

Щоденна співпраця працівників Коростенської РВА та Житомирської ОВА дала можливість отримати тони продуктів харчування, серед яких м’ясо, борошно, крупи і т.д. для територіальних громад району. Особлива увага приділяється тим населеним пунктам, де порушена логістика і де є небезпека гуманітарної кризи.

Велику допомогу для Овруцької громади було надано Благодійною організацією «Благодійний фонд «БГВ». Постійно на зв’язку та в роботі волонтери, небайдужі люди Коростенщини, України та світу.

Юрій Тарасюк на своїй офіційній сторінці у Фейсбук под якував кожному за розуміння та підтримку. Зокрема він відзначив: «Я щиро дякую всім, хто сьогодні активно включився в цю роботу: Житомирській ОВА, Арсенію Пушкаренку, благодійникам, волонтерам, а також працівникам Коростенської РВА, які незважаючи ні на що щоденно на роботі, на своєму посту і допомагають людям, допомагають наблизити Перемогу України!»

Також сьогодні очільник Коростенського району написав: «Тримаємо стрій! Бережемо один одного і щиро віримо – з нами Бог, за нами правда!»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.