Жителі Овруцької територіальної громади та віддалених сіл отримали гуманітарну допомогу, – Коростенська РВА

Продовжуючи роботу в напрямку забезпеченні внутрішньо-переміщених осіб та жителів Коростенського району гуманітарною допомогою, нещодавно до віддалених сіл Овруцької територіальної громади Борутина та Виступовичі та до самого міста Овруча завітали представники Коростенської РВА.

Вже не вперше жителі громади та й саме жителі прикордонних Борутина і Виступович отримують гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни від благодійних організацій та волонтерів, які співпрацюють з Коростенською РВА в особі її начальника Юрія Тарасюка.

Саме тут в перші дні війни було найнебезпечніше і найстрашніше. Місцеві жителі розуміли, що вони перші на шляху орди, яка без розбору гатить і по військовим об’єктам, і по мирним жителям. Люди настраждались та досі переживають чи не піде ворог через їх села.

Звертаючи особливу увагу на потреби людей та їх звернення до Коростенської районної військової адміністрації, очільник Коростенського району та працівники РВА роблять все можливе аби залучити до цієї благородної справи більшу кількість небайдужих людей, постійно тримають зв’язок як головами територіальних громад, так і з її жителями.

За словами тих, хто отримав гуманітарну допомогу в Овруцькій ТГ цього тижня, люди вдячні всім за підтримку та розуміння і просять Бога лише одне – швидше б прийшов мир на нашу землю і ворога було відкинуто до його кордонів назавжди.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.