Жителька села Грозине Галина Климівна Гераймович відзначила свій славний життєвий ювілей

Нещодавно 90 років від Дня свого народження відзначає жителька села Грозине Галина Климівна Гераймович. Привітати милу жінку, лагідну матусю, ніжну бабусю в цей радісний день приїхали поважні гості – депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк, заступник голови Коростенської районної ради Володимир Корнійчук, голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко та сільський голова Сингаївської сільської ради Володимир Антонюк. На адресу Галини Климівни звучали теплі слова привітань, щиросердечні побажання міцного здоров’я, радості та надії в майбутнє, довгих років життя. Ювілярка радо приймала їх, посміхалась і жартувала. Проте під час відвертої розмови з гостями повідала, що життя її було дуже складним. Пережила важкі роки голодомору, лихоліття Другої світової війни, а потім відродження мирного життя на рідній, благословенній землі. Все життя важко працювала в сільському господарстві. Були свої біди і земні радості.

Згадала як зустріла свого чоловіка і як довго чекала його з війни. Розповіла про те, як народила трійко діток – двоє донечок і сина. На жаль, доля склалась так, що одну з доньок жінка втратила через важке захворювання, поховала чоловіка і сина. Одна з доньок нині живе далеко, тож жінка господарює сама.

Та не залишають її, поважають і люблять односельці, сусіди за її добре, чуйне серце, за доброту та працьовитість, за материнські поради. Не втрачає Галина Климівна оптимізму та віри. Щиро молиться за всіх людей, за мир в Україні. Вірить, що він обов’язково настане, бо: «Господь Бог усіх нас береже!»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.