Життя вирує, доля кличе на злеті праці і добра…

Відзвеніло, мов жайворова пісня, Свято села Злобичі, яке 22 липня в місцевому Панському саду об’єднало в родинне коло сельчан та шанованих гостей.

На ньому було все – сплелись воєдино народна пісня і сучасні ритми, щирий сміх і задушевні слова, галасливість дітвори і поважність літніх людей, хліб-сіль і навариста юшка, поетичні рядки сценарію і прозові урочисті промови.

Так, до земляків звернулись голова Холосненської сільської ради Володимир Лангер, заступник голови Коростенської райдержадміністрації Наталія Тертична, заступник голови Коростенської районної ради Володимир Корнійчук, депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк вручив квіти і грошові премії представницям славного жіноцтва села, депутат Коростенської районної ради Юлія Глемба на декілька годин стала фотокором, а від начальника відділу культури Коростенської РДА Лариси Бондар дарунком землякам стали задушевні пісні.

Радували глядача того дня виступи учасників художньої самодіяльності та ансамблів з Нивок, Стариків, Холосного і , звичайно, Злобич. В рамках свята не забули й випускників 1972 року, які липневого дня з’їхались на зустріч – 45 років від дня закінчення Злобицької восьмирічки . А закрутила – завертіла Свято села завклубом Тамара Васяк , яка в підготовку заходу доклала всі свої організаторські здібності, залучивши до його проведення і членів власної родини , і сусідів, і все село. Тож при всій громаді В. І. Лангер зазначив – бути Дню села Злобичі щорічним і відзначати його кожної третьої суботи липня!

Лариса Бондар,

начальник відділу культури Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.