Зміни у роботі коростенського відділення Пенсійного Фонду України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» Коростенське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області припинило свою діяльність шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, яке стало правонаступником всіх прав та обов’язків Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Процес реорганізації для пенсіонерів та страхувальників, які звертаються до Фонду, проходив абсолютно непомітно. Прийом громадян, як і раніше, проводиться за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 16/1, в Коростенському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) Пенсійного фонду України, але за новим графіком з 8.00 год до 19.00 год. безперервно.

На місцях залишаються і відділ з питань призначення та перерахунків пенсій, відділ супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів, відділ забезпечення наповнення бюджету.

Додатково повідомляємо, що інформування та консультування осіб щодо норм пенсійного законодавства, актуальних питань державної політики з питань пенсійного забезпечення можливо отримати за телефоном гарячої лінії 5-03-83, яка працює безперервно щодня та електронною поштою korost31r@.zt.pfu.gov.ua. Також, начальник Коростенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Ірина Обиход кожний перший четвер місяця проводить “пряму телефонну лінію” з 9.00 год до 12.00 год. за номером телефону 4-47-84.

Інформацію підготувала начальник Коростенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Ірина Обиход

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.