Знайомтесь: таланти Грозинської землі!

30 березня в рамках арт-проекту “З любов’ю в серці до краю мого” пройшла ознайомча зустріч гостей та мешканців міста, представників ЗМІ з учасниками мистецького заходу – талановитими учнями Грозинської гімназії (директор гімназії – В. З. Черниш, педагог-організатор – І. М. Мельниченко), художником Володимиром Хохловим та заслуженою майстринею народної творчості Іриною Кошицькою.

Розпочала захід редактор сайту Коростень-інфо Н. А. Колєнова. Вона розповіла про хід проведення арт-проекту, його попередніх учасників та представила присутнім в залі коростенцям, справжнім цінителям народного мистецтва, учасників з села Грозине. “Ми раді бачити всіх присутніх сьогодні тут, у нас, на виставці. Це дуже приємно, що коростенці цікавляться мистецькими заходами, творчістю наших земляків. Особлива подяка Грозинській громаді, яка першою з інших сільських територіальних громад Коростенського району відгукнулась на наше запрошення. Ми маємо надію, що й інші відгукнуться, адже ми 100% впевнені в тому, що їм є що показати”, – сказала Наталія Анатоліївна. Також вона подякувала директору Грозинської гімназії за неймовірну підтримку своїх учнів та надання шкільного автобусу для підвезення дітей до місця проведення виставки.

Далі слово взяв співорганізатор арт-проекту “З любов’ю в серці до краю мого”, голова громадської організації “Древлянська громада”, в офісі якого проходить мистецький захід, Ю. М Виговський. Він звернув увагу присутніх на те, що арт-проект має успіх в місті Коростені та Коростенському районі. “Ми раді, що до нас долучаються громади Коростенського району. В цьому напрямку ведеться спільна робота з головою Коростенської районної державної адміністрації Сергієм Васильовичем Дмитруком. Сьогодні, в досить непростий час для нашої держави, особливо важливо підтримувати розвиток культури, підтримувати талановитих земляків і ми намагаємось це зробити в рамках своїх можливостей”, – сказав Юрій Михайлович.

Про свій творчий шлях, шлях до визнання заслуженою майстринею народної творчості розповіла учасниця арт-проекту Ірина Кошицька. Цікавою була розповідь художника-самоучки Володимира Хохлова. Звернулась до присутніх як гість і як представник районної влади начальник Коростенського районного відділу культури Л. М. Бондар. Вона зокрема зазначила, що такі арт-проекти дають можливість ближче ознайомитись з роботами не тільки вже відомих в нашому районі та поза його межами талановитими жителями Коростенського району, але й відкрити нові імена талановитих митців Коростенщини.

На цьому офіційна частина зустрічі була завершена. Далі гості та учасники виставки мали змогу познайомитись, поспілкуватись, обмінятись враженнями від арт-проекту.

А ми ще раз наголошуємо, що арт-проект “З любов’ю в серці до краю мого” запрошує до участі талановитих земляків. Повідомляємо, що участь в арт-проекті проходить за підтримки сайту Коростень-інфо та ГО “Древлянська громада”.

Детальніше про арт-проект, його учасників, проведення та анонси виставок, проведення майстер-класів ви можете дізнатись на сайті Коростень-інфо та в місцевих ЗМІ. Також необхідну інформацію ви можете дізнатись в офісі ГО “Древлянська громада” за адресою: вул. Грушевського, 26 або за тел.: 0672576280, 0931979146, 0675892057.

Виставки в рамках арт-проекту змінюються щотижня. Час роботи: з 10.00 до 17.00. Вхід вільний.

Редакція сайту Коростень-інфо.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.