Знак «Я люблю Коростень» пошкодили вандали

Про цей варварський вчинок повідомляє газета “Іскоростень” на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогоднішня вранішня картина в місті – знак «Я люблю Коростень» знову понівечено. Цей випадок є показовим прикладом ганебного ставлення деяких мешканців до свого міста. Сумно стає, коли розумієш, що живеш разом з людьми, які не поважають місто, в якому живуть, і тільки руйнують його.
З кожного куточка періодично поступають заяви про вандалізм: або стіни будинків розмалювали, або поламали саджанці дерев, виломали двері в під’їзді… Це все потрібно відновлювати, а ці кошти можна було б направити на вагомі потреби. Ніколи ми не зможемо побудувати місто «мрії», якщо самі ж будемо його руйнувати. Можливо, вже час пишатися тим, що ми люди? Можливо, вже час поважати оточуючих? Можливо, вже час бути відповідальними за свої вчинки?
Доля нашого міста залежить від кожного з нас, а не тільки від влади, яку ми обрали, хоча у всіх багато запитань до неї, але точно можна сказати, що це не представники влади вночі б’ють вітрини та палять кнопки в ліфтах. Тож давайте будувати наше майбутнє разом і бути прикладом для інших.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.