Звалище хімічних відходів в нас під боком?

Професійне голландське насіння в Коростені: (тисни на картинку для ознайомлення)

На адресу нашої редакції надійшов лист від жителя Коростенського району, який ми не могли залишити поза увагою, адже мова йде про питання екології нашої древлянської землі.

Зокрема в листі йшлося (текст листа авторський і без правки редакції сайту Коростень-інфо):

В с.Купище Коростенського району за адресою вул Поварова, 105 вже майже рік без перешкод існує і «діє» невеличке звалище хімічних відходів, організоване невідомо як і на яких підставах негромадянином України.

З весни відходи спалювалися під відкритим небом, про що досі свідчать згарища, дим слався навкруги, а на звертання сусідів ніхто не реагував.

Нещодавно привезено ще чотири фури відходів. В спеку навкруги стоїть смрад розчинників, а з дощами вся гидота йде до колодязів. Відходи знаходяться під відкритим небом в пошкодженій упаковці, а на звертання сусідів власник не реагує.

Виникає закономірне запитання: служби, що мають цим займатися, зайняті тільки виборами? Чи наших людей вважають за бидло не тільки «громадяни» сусідніх держав (про що неоднократно відкрито заявлялось), а й наші органи влади, на які вищевказані «громадяни» теж відкрито, з довольною ухмилкою забили. І ще мені дуже цікаво: якби я поїхав в Арменію чи Турцію і нагадив там на столі, це осталося б без уваги?

До листа було додано ряд фотографій з місця події.

За допомогою та роз’ясненнями ситуації ми звернулись до голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, який в першу чергу подякував жителю району за небайдужу активну громадську позиції та запевнив, що в найкоротші терміни по даній справі буде проведена перевірка за вказаною вище адресою.

«Важливо розуміти, що від небайдужості кожного залежить де будемо жити і наші діти, в яких умовах і на якій землі. Ніхто з нас не вправі труїти наші землі, річки та ліси. Я особисто беру цю справу під контроль. Про хід роботи комісії, до якої ми залуживо всі відповідні служби, та перевірки журналістів вашого сайту обов’язково буде повідомлено», – зауважив Юрій Тарасюк.

А ми маємо надію, що справа зрушить з місця і, якщо комісією буде встановлена вина власника звалища, його буде покарано.

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.