Звалище хімічних відходів в нас під боком?

На адресу нашої редакції надійшов лист від жителя Коростенського району, який ми не могли залишити поза увагою, адже мова йде про питання екології нашої древлянської землі.

Зокрема в листі йшлося (текст листа авторський і без правки редакції сайту Коростень-інфо):

В с.Купище Коростенського району за адресою вул Поварова, 105 вже майже рік без перешкод існує і «діє» невеличке звалище хімічних відходів, організоване невідомо як і на яких підставах негромадянином України.

З весни відходи спалювалися під відкритим небом, про що досі свідчать згарища, дим слався навкруги, а на звертання сусідів ніхто не реагував.

Нещодавно привезено ще чотири фури відходів. В спеку навкруги стоїть смрад розчинників, а з дощами вся гидота йде до колодязів. Відходи знаходяться під відкритим небом в пошкодженій упаковці, а на звертання сусідів власник не реагує.

Виникає закономірне запитання: служби, що мають цим займатися, зайняті тільки виборами? Чи наших людей вважають за бидло не тільки «громадяни» сусідніх держав (про що неоднократно відкрито заявлялось), а й наші органи влади, на які вищевказані «громадяни» теж відкрито, з довольною ухмилкою забили. І ще мені дуже цікаво: якби я поїхав в Арменію чи Турцію і нагадив там на столі, це осталося б без уваги?

До листа було додано ряд фотографій з місця події.

За допомогою та роз’ясненнями ситуації ми звернулись до голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, який в першу чергу подякував жителю району за небайдужу активну громадську позиції та запевнив, що в найкоротші терміни по даній справі буде проведена перевірка за вказаною вище адресою.

«Важливо розуміти, що від небайдужості кожного залежить де будемо жити і наші діти, в яких умовах і на якій землі. Ніхто з нас не вправі труїти наші землі, річки та ліси. Я особисто беру цю справу під контроль. Про хід роботи комісії, до якої ми залуживо всі відповідні служби, та перевірки журналістів вашого сайту обов’язково буде повідомлено», – зауважив Юрій Тарасюк.

А ми маємо надію, що справа зрушить з місця і, якщо комісією буде встановлена вина власника звалища, його буде покарано.

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.