3 роки позбавлення волі жительці Житомирської області за сепаратистські публікації у соцмережі

У Житомирській області пройшов суд над жителькою Коростишева, яка пропагандувала в інтернеті-мережі насильницьку зміну державної влади і розпалювала міжнаціональну ворожнечу.

“Слідчі української спецслужби встановили, що публічні деструктивні дописи поширювала мешканка Коростишева. Свої заклики вона розміщувала на персональній сторінці в одній із соціальних мереж”, – повідомляє СБУ в Житомирській області.

Акаунт інтернет-пропагандистки заблоковано, протиправні звернення – видалено.

Рішенням Коростишівського районного суду фігурантку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

За інформацією пресгрупи УСБ України в Житомирській області, жінці призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік.

One comment

  1. Проаналізуйте склад любої гілки влади по справжнім національностям. Там відразу побачите дискримінацію національностей, а, отже, і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Постійно приховувати такий стан неможливо, колись вибухне. Ось тоді буде справжня біда.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.