Безробітні жителі Житомирщини зможуть займатися оплачуваними суспільно корисними роботами

Жителі Житомирщини, які нині не працюють, зможуть взяти участь в оплачуваних суспільно корисних роботах. Про цю ініціативу повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Вони будуть організовуватись районними військовими адміністраціями спільно з військовим командуванням та сільськими, селищними і міськими радами. Про це йдеться у розпорядженні начальника Житомирської обласної військової адміністрації від 25 листопада за №344.

Перелік видів суспільно корисних робіт для працездатного населення та підприємства-замовники визначатимуться місцевими громадами. Відомо, що у Малинській та Овруцькій міських і Словечанській сільській радах вже підготовлені проєкти відповідних рішень, які мають розглянути виконавчі комітети. Після визначення громадами потреби в таких роботах служба зайнятості зможе направляти для участі в них зареєстрованих безробітних. Оплата праці – на рівні мінімальної: 6700 грн за повний місяць роботи.

Як зазначила директорка Житомирського обласного центру зайнятості Galina Korinna, ще до кінця цього року принести користь і собі, і країні зможуть за попередніми підрахунками близько 50 безробітних. Для оплати їхньої праці у 2022 році з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття виділено майже 390 тис. грн. Безробітні можуть залучатись до робіт з підтримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття, ремонтно-відновлювальних робіт, заготівлі дров і т.і.

До відома, до суспільних корисних робіт для відновлення України вже долучились понад 2000 безробітних у 6 областях: Київській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Донецькій та Рівненській.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.