Буткевич виділив 14 мільйонів для закупівлі допомоги медичним закладам Житомирської області

Для Житомирської області, яка з-поміж перших ввела режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу, компанія відомого українського бізнесмена Геннадія Буткевича придбала засоби індивідуального захисту, медикаменти, дезінфектанти, медичні ліжка та обладнання.

Наразі Буткевич виділив понад 14 мільйонів гривень на закупівлю необхідного медичного приладдя. Продукція вже доставляється в медустанови Житомирської області.

“Пержанська рудна компанія”, яка входить до інвестиційної компанії BGV Group Геннадія Буткевича, передала медустановам Житомирської області респіратори, костюми біозахисту, медичні рукавички, маски, антисептики, дезінфекційні засоби та інше на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

Крім того, компанія Буткевича доставила в Житомирську область 75 багатофункціональних ліжок для медичних цілей на суму понад 1,5 мільйона гривень і передала їх на баланс управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Необхідною продукцією також були забезпечені медустанови Олевська Житомирської області. Як повідомляє місцева влада, “Пержанська рудна компанія” перерахувала 779 тисяч гривень на закупівлю необхідних засобів індивідуального захисту та засобів для дезінфекції.

Продукція була направлена в Олевську центральну лікарню, Олевський центр первинної медичної допомоги та ще в понад шість медичних установ і організацій, які вживають заходів щодо недопущення поширення коронавірусу.

Компания Буткевича додатково допомогла Олевській громаді в закупівлі медикаментів ще на 178 тисяч гривень. Також “Пержанська рудна компанія” придбає для Олевської центральної лікарні дороге медичне обладнання, необхідне для захисту від коронавірусу та боротьби з ним, а саме: кисневий концентратор, призначений для роботи двох апаратів ШВЛ високого тиску, і апарат штучної вентиляції легень.

Вся інша закуплена продукція буде також найближчим часом доставлена в медустанови Житомирської області, в компанії Буткевича продовжують моніторити потреби та не виключають, що обсяги допомоги, з огляду на критичну нестачу забезпечення, будуть ще більшими.

Довідка

Геннадій Буткевич – український бізнесмен, співвласник мережі супермаркетів АТБ і власник інвестиційної компанії BGV Group. Нагадаємо, що корпорація АТБ запустила низку всеукраїнських програм допомоги у зв’язку з епідемією, серед яких – адресна доставка безкоштовних продуктових наборів більш як 1 мільйону людей з уразливих груп населення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.