Чергова партія гуманітарної допомоги з Канади для Житомирської області

Сьогодні, 27 липня, на Житомирщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги з Канади в рамках програми «Допомога дітям України». 

Вантажівку з гуманітарними пакунками зустрів заступник голови ОДА Віктор Градівський.

“У зв’язку з пандемією частина сімей переживає кризу. Зокрема йдеться про родини, у які повернулися діти з інтернатних установ. Для допомоги таким сім’ям необхідно об’єднати зусилля області, громад та громадських організацій”, — зазначив Віктор Градівський.

Нагадаємо, що Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба особисто звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які повернулися діти з інтернатних закладів у зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.

Довідково. Станом на 27.07.2020 даною програмою було організовано 4 тури поставки продуктових та гігієнічних наборів до Житомирської області, якими забезпечено 200 сімей. У цих сім’ях виховуються 505 дітей, з яких 270 перебували в закладах інституційного догляду та виховання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.