Чоловіків Житомирщини закликають оновити свої дані в ТЦК

Служба зв’язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП інформує: Не чекайте вступу в дію нового закону про мобілізацію – не бійтеся, оновлюйте свої дані в ТЦК вже сьогодні! Закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня.

У чоловіків буде лише 60 днів, щоб з’явитися до ТЦК або оновити свої дані в електронному кабінеті або у ЦНАП. Не звертайте уваги на інформаційне вороже ІПСО, яке поширюють у соціальних мережах про відправку всіх без винятку чоловіків на фронт без підготовки та проходження незалежної лікарської комісії.

На Житомирщині не зареєстровано та не підтверджено жодного такого випадку! Завчасно оновивши дані в ТЦК, громадянину не будуть загрожувати штрафні санкції, потрапляння до списку розшукуваних осіб поліції, можливий арешт майна та позбавлення права керування транспортними засобами.

ТЦК та СП Житомирської області звертаються до всіх громадян, які зобов’язані оновити свої дані в ТЦК, не зволікайте з цим. Це дозволить зменшити навантаження на ТЦК, щоб всі громадяни встигли оновити свої дані протягом 60 днів згідно вимог нового закону про мобілізацію.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.