Головним новорічним деревом Житомира стане жива ялинка. Приклад для Коростеня

16 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради розглянули план новорічних заходів та внесли певні корективи. Як анонсували раніше, урочисте запалення ялинки відбудеться 19 грудня о 17:00 на вулиці Михайлівській.

Того ж цього дня з 12:00 до 18:00 години містом курсуватиме експрес-автобус зі Святим Миколаєм.

«Святкова програма, ярмарок, гуляння – не заплановані. Заходи плануємо провести за умов суворого дотримання карантинних правил. Але плануємо зробити заходи такого плану: головну ялинку виставляти ми не будемо, прикрасимо ялинку, яка знаходиться в центрі вулиці Михайлівської. Попри те, що важкий рік, хочемо подарувати настрій маленьким житомирянам. Тому для них вулицями міста запустимо експрес-автівку з казковими героями, які будуть їздити вулицями та вітати на відстані мешканців міста, та заїжджати в мікрорайони міста», – говорить начальниця управління культури Ілона Колодій.

Члени виконавчого комітету запропонували змінити програму на 24 грудня, зокрема перенести заплановані дійства на 25 грудня. Відтак, 25 грудня з 14:00 до 16:00 години з балкона міської ради містян вітатимуть казкові герої. Крім того, з 17:00 – 18:00 години центральними вулицями міста будуть ходити колядники.

Традиційної новорічної ночі в цьому році не буде.

«25 грудня плануємо музичний трамвайчик з музичними героями. 31 грудня з 20:00 до 01:00 години, музичний супровід біля новорічної ялинки. Просто грає музика», – каже Ілона Колодій.

Крім того, з 19-31 грудня працюватиме тематична фотозона.

«Ми плануємо поставити одну локацію з фотозоною – це буде «диво куля». Знаєте, як снігова, різдвяна. Також ми плануємо на Різдво поставити вертеп», – сказала Ілона Колодій.

Варто зазначити, що новорічні ялинки також вирішили не встановлювати в багатьох містах країни, зокрема у Вінниці, Запоріжжі, Кривому Розі, Рівному. Проте не зважаючи на великий вибір живих і красивих ялинок біля Коростенської міської ради чи площі Молоді 20 сторіччя (був.площі Комсомолу), коростенські можновладці традицію вирішили не змінювати і встановили зрізану ялинку біля МБК ім.Шевченка.

А як ви, коростенці вважаєте, може в наступному році варто взяти приклад з Житомира, зберегти деревце і зекономити міські кошти? Чекаємо на ваші коментарі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.