Компанії Геннадія Буткевича передали більше 26 тисяч продуктових наборів соціально незахищеним людям в Житомирській області

“Пержанська рудна компанія” і корпорація “АТБ” відомого українського підприємця Геннадія Буткевича забезпечила продуктовими наборами вразливих в умовах епідемії COVID-19 мешканців Житомирської області.

24 тисячі безоплатних продуктових пакунків для житомирян передала корпорація “АТБ” і ще більше 2 тисяч наборів забезпечила “Пержанська рудна компанія”.

Про це повідомляє інтернет портал Рубрика.

Продукти харчування доставляли самотнім людям похилого віку 80 років та більше, малозабезпеченим сім’ям, людей з інвалідністю та інших соціально-незахищеним категоріям по всій Житомирській області.

Логістику пакунків безпосередньо до людей здійснювали територіальні центри соціального обслуговування населення у громадах, отримувачі допомоги мали бути підопічними соціальних служб. Роздача адресної допомоги тривала майже весь квітень. Для корпорації “АТБ” це була частина національної програми надання продуктів харчування найбільш незахищеним українцям.

Допомога від “Пержанської рудної компанії” була надана, аби повністю забезпечити потреби Житомирської області. Повідомляється, що компанія відгукнулась на запит місцевої влади, роздача також відбувалася соціальними службами громад. Більше 2 тисяч продуктових наборів було роздано у 28 об’єднаних територіальних громадах Житомирської області.

До продуктових наборів входив “товарний кошик” першої необхідності: олія, кілька видів круп, макарони, чай, цукор, сіль, печиво та інше.

У компанії повідомили, що на даний момент Геннадій Буткевич вже закупив допомоги для медиків Житомирської області на майже 20 мільйонів гривень. Так, BGV Group, куди входить “Пержанська рудна компанія”, закупила і передала захист для медиків, дезінфекційні засоби, медикаменти, багатофункціональні ліжка, обладнання медустановам області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.