Компанія із Турції будує сонячну електростанцію в Житомирській області

Про це повідомляє Житомирська обласна рада.

Компанія із Турції MNG Group розпочинає будівництво сонячної електростанції в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Вартість цього об’єкту – 5 мільйонів доларів.

26 січня відбулася зустріч голови облради і міського голови Житомира з представниками компанії. Вона працює на трьох континентах і веде більше 200 проєктів у галузі будівництва, енергетики, туризму, фінансів, інвестицій, авіаперевезень.

«Нам потрібні такі досвідчені партнери, адже ми плануємо будувати готелі, запускати пряме авіасполучення з великими мегаполісами, розвивати справжній туристичний рай – усе те, що компанія допомагає робити в Еміратах, Туреччині чи Азербайджані», – зазначив голова облради Володимир Федоренко.

В обласній раді додали, що MNG Group заснована в 1976 році. Вона веде великі будівельні проєкти в Туреччині і за кордоном, які оцінюються загалом у 20 мільярдів доларів. Загальна кількість працюючих – понад 20 000 осіб.

Слід зазначити, що в минулому році  турецькі інвестори за 13 мільйонів євро подубували в селі Ігнатпіль Овруцького району сонячну електростанцію потужністю 16 МВт. Введення в дію нового підприємства дало змогу створити більш ніж 20 нових постійних робочих місць.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.