Львівське сміття “мандрує” Житомирщиною: зупинка в Чуднівській громаді. Фоторепортаж

В селі Будичани Чуднівської громади місцеві жителі виявили незаконне звалище, на яке звозили сміття з Львівської області. Про це 22 березня повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«Сьогодні на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від жителів села Будичани, Житомирського району, які повідомили про вивезення відходів з Львівської області до їх населеного пункту. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу негайно відреагували на звернення та з виїздом на місце встановили несанкціоноване та самовільне розміщення твердих побутових відходів в непередбачуваному для цього місці, за відсутності дозвільних документів і правовстановлюючих документів на земельну  ділянку, що призвело до засмічення земель та їх можливого забруднення», – відмічають у повідомленні.

Зазначається, що серед вивезених відходів виявлено квитанції з міста Львів, а також медичні маски, халати, рукавички, тощо.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції провели відбір трьох проб грунтів на площі понад 900 кв. м. В подальшому буде проведено розрахунок розмірів шкоди заподіяної довкіллю.


На місце події були викликані працівники правоохоронних органів які на даний час встановлюють обставини справи.

Натомість мешканці села Будичани будуть здійснювати цілодобове чергування, щоб недопустити самовільне завезення відходів.


Нагадаємо,  жителі села Грозине  блокували рух на трасі Київ-Ковель, щоб привернути увагу центральних ЗМІ до проблеми.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.