Меблі від Мебельок – вражаючий асортимент та доступні ціни

Оновлювати інтер’єри для сучасного споживача – одне задоволення. Чому? Бо для цього є все що потрібно, причому у великому асортименті і за доступні гроші.

Достатньо відвідати сайт інтернет гіпермаркету МебельОк, щоб в цьому переконатися. Меблі представлені на всі смаки і бюджети. А головне, всі запропоновані конструкції вражають стильним дизайном, ергономічністю та екологічністю. Так, адже для їх виготовлення використовуються матеріали сучасного покоління, які отримали визначення екофрендлі (дружні до навколишнього середовища). Якщо виникають складнощі з вибором, а таке трапляється, враховуючи вражаюче широкий асортимент, то консультанти завжди допоможуть вдалими порадами та слушними рекомендаціями.

Для будь-яких завдань і приміщень

Саме так, меблі відрізняються за багатьма параметрами. Серед найвідоміших це:

  • Матеріал (з натурального древа, з ДСП, з металу, скла чи штучного каменю);
  • Матеріал але у більш загальному сенсі (м’які та корпусні);
  • Призначення (для житла, для офісу, для комерційних приміщень);
  • Функціонал ( для спальні, для вітальні, для їдальні чи дитячої);
  • Функціонал, але у більш вузькому значенні (для сну, для сидіння, для зберігання речей);
  • Розміри;
  • Форми;
  • Стилістика (дизайн, текстура, колір).

Також є ще один параметр, по якому підбирають меблі і це їх вартість. Асортимент виробників включає серії як преміальні (де представлені дуже дорогі модулі), так і бюджетні. Але як показує практика, найпопулярніший – то середній сегмент. До речі, незалежно від вартості і преміальності, всі конструкції відповідають стандартам ергономіки і екологічності. Виробники наголошують на цьому, бо це важливо. В тренді комфорт і безпека. Отже меблі тільки красиві – то в минулому. Всі предмети інтер’єру мають бути і стильні, і зручні, і безпечні.

Складно сказати, який стиль меблів є самим популярним, але як показує практика, споживач робить акцент на функціональність і мінімалізм. Такі рішення і виглядають стильно, і забезпечують комфорт. Щодо матеріалів, то це і натуральне дерево, причому навіть екзотичні породи, і ДСП, МДФ, ХДФ, і пластики, і скло, і метал. Використовуються різні комплектуючі та механізми трансформації, які дозволяють покращити експлуатаційні якості виробів і їх функціональні параметри розширити.

Особливу увагу виробники приділяють фінішному оздобленню і для цього використовуються безпечні та екологічні лаки, фарби, олію, засоби для тонування та ін. В результаті у покупців є можливість придбати меблі у будь-якому кольорі, текстурі, матеріалі, формі, дизайні та ціні. Споживачі минулих поколінь про такий асортимент навіть мріяти не могли. Але такий вибір і ускладнює процес покупки. Хоча, якщо користатися фото та описами, а також дослухатися до рекомендацій експертів MebelOk то є всі шанси зробити вдале придання і оновити інтер’єр в квартирі чи офісі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.