На Житомирщині формується стрілецький батальйон, який оборонятиме громади області

Про формування нового батальйону на теренах нашої області повідомляє Віталій Бунечко, голова Житомирської ОВА.

На Житомирщині триває формування нових військових підрозділів Збройних Сил України. Про це сьогодні йшлося під час спільної наради за участі керівництва Житомирської обласної військової адміністрації, місцевих громад та представництв територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Вже зараз усі охочі мають можливість записатися до стрілецького батальйону, який забезпечуватиме додаткову оборону громад області.

Тому зараз необхідно максимально скоординувати чітку та злагоджену роботу області, місцевої влади, підприємств, центрів комплектування та соціальної підтримки та військових підрозділів – задля поповнення штату військовослужбовців.
Своєю чергою, представники територіальних центрів мають забезпечити максимально сприятливі умови прийому бажаючих стати до лав ЗСУ.

Не менш важливим напрямком спільної роботи влади та терцентрів є протидія інформаційним вкидам, які дискредитують процес поповнення до українського війська.

Отже, наше завдання залишається незмінним – максимально сприяти усім територіальним центрам в проведенні мобілізаційних заходів. Всі керівники правоохоронних органів, органів влади та підприємств повинні підійти до питання надзвичайно відповідально, адже мова, без перебільшення, йде про захист нашої Держави та нашу Перемогу.

Закликаю усіх, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону, прибути до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що розташовані в громадах Житомирщини!

У Коростенському районі долучитися до стрілецького батальйону можна за адресами військоматів:

Коростенський районний ТЦК та СП вул. Сосновського 17, м. Коростень, 11500
1 відділ Коростенського районного ТЦК та СП вул. Героїв Майдану 31, м. Овруч,
2 відділ Коростенського районного ТЦК та СП вул. Пушкіна 7а, смт. Олевськ
3 відділ Коростенського районного ТЦК та СП вул. Соборна 1, м. Малин,
4 відділ Коростенського районного ТЦК та СП вул. Червона Гірка 19, смт. Лугини,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.