На Житомирщині перепоховано 100 солдатів Другої світової війни

7 травня в селі Соколів Пулинського району Житомирської області відбулася церемонія поховання 100 загиблих воїнів Другої Світової війни.

Про це повідомляє Історико-патріотичне об’єднання «Пошук».

“Солдати були знайдені членами ІПО «Пошук» протягом 2019-2021 рр. на околицях місцевих сіл. Імена 9 воїнів вдалося встановити. Імена 91 воїна назавжди залишаться невідомими…їх імена відомі тільки Богу. Провести в останню путь своїх батьків приїхали родичі з Одеси та Києва. Рідний син політрука Денисова Афанасія Васильовича та донька молодшого сержанта Пасіки Тимофія Платоновича. Майже 80 років рідним нічого не було відомо про долю своїх батьків і лише у 2020 році до них прилетіла звістка про те, що їх рідні — знайдені”, – зазначено у повідомленні.

 

Після траурної церемонії пошуківці разом з рідними відвідали місце де були знайдені солдати.

“Ми щиро вдячні рідним солдат за те що, вони знайшли змогу приїхати. Велика вдячність старості села Соколів – Халімовській Аллі Андріївні за організацію поховання та теплий і дружній прийом. Спасибі усім хто допомагав організовувати даний захід. Вічна пам’ять загиблим воїнам!”, – додають в історико-патріотичному об’єднанні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.