На Житомирщині планують відбудувати соціальну інфраструктуру: у Коростені відремонтують ліцей

Як повідомив під час брифінгу в Житомирській ОВА очільник області Віталій Бунечко, найближчим часом на Житомирщині має початися масштабна програма відновлення та відбудови соціальної інфраструктури області на загальну суму у понад один мільярд гривень. Ці гроші збираються спрямувати орієнтовно на 15 проєктів.

За його словами, у списку об’єктів, які планують відбудувати, модернізувати та відновити – садочки, лікарні, стадіони, мости та інші соціальні об’єкти. Перелік наразі орієнтовний, оскільки має ще пройти остаточне затвердження міжвідомчої робочої групи.

Попередньо в межах програми заплановано:

  • капітальний ремонт двох ліцеїв в Коростені та Кирданах;
  • будівництво дитячого садочку в Гришківцях;
  • реконструкція обласної дитячої лікарні та обласної лікарні імені О.Ф. Гербачевського;
  • будівництво станції знезалізнення води у Бердичеві;
  • капітальний ремонт центру безпеки громадян в Овручі;
  • реконструкція стадіонів в Овручі та Олевську, а також додаткові роботи на стадіоні “Полісся” в Житомирі.

У переліку також розробка проєктної документації для будівництва гуртожитку у Зарічанах та ремонту трьох мостів у Народицькій громаді, знищених військами РФ.

Орієнтовна вартість усіх проєктів сягатиме понад один мільярд гривень – ці гроші мають надійти з Фонду відновлення. Гроші на відновлення закладають у своїх бюджетах також і громади області.

За словами голови ОВА, упродовж року після початку повномасштабної війни Росії з Україною спільними зусиллями держави, міжнародних партнерів, громад, бізнесу та волонтерів на Житомирщині вдалося відновити понад 1800 об’єктів. На це спрямували 200 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету та інших джерел. Переважно йшлося про ліквідацію незначних пошкоджень житла жителів області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.