На Житомирщині поліцейські нового набору склали Присягу на вірність Українському народові

Як повідомляє Відділ комунікації Національної Поліції в Житомирській області, 18 вересня майже 40 поліцейських, які пройшли конкурсний відбір, вперше вдягнули однострій та дали клятву вірно служити Українському народові і сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Вже за кілька днів вони розпочнуть професійне навчання.

Зранку поблизу адміністративного приміщення Головного управління Нацполіції Житомирщини в обласному центрі вишикувались майбутні інспектори секторів реагування патрульної поліції та конвойної служби. Вони урочисто виголосили слова Присяги у присутності рідних, друзів та житомирян.

Вітаючи поліцейських нового набору, начальник ГУ Національної поліції Житомирщини Юрій Олійник, зазначив:

– Сьогодні ви прийняли дуже важливе рішення – ви стали поліцейськими. Вітаю! З гідністю та відповідальністю несіть службу. У вас буде багато труднощів, перепон, але бажаю вам з гордістю долати кожну з них. Впевнений, що в майбутньому у вас будуть нагороди та дострокові звання, адже ви будете кращими в Україні. Успіхів, терпіння, працездатності!

Після завершення урочистої частини поліцейські приймали вітання від рідних, друзів та колег.

Серед новобранців нині і житомирянин Дмитро Дмитрюк, який втілив свою давню мрію стати поліцейським. Хлопець був активним  учасником  Спілки юних вартових правопорядку Житомирщини з моменту її заснування.

– Коли навчався у 9-му класі, відбулась реформа поліції, і я зрозумів, що це мій шанс змінювати країну. Хочу разом з іншими однодумцями працювати, допомагати людям, – розповідає Дмитро.

Тож вітаємо майбутніх колег та бажаємо успіхів!

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.